האם כדאי לרכוש דירה?
 

השקעה בנדל"ן היא השקעה טובה וכדאית אם היא נעשית בחוכמה תוך איתור הנכס הנכון ורכישתו בעיתוי הנכון. מי מאיתנו לא שמע על בן משפחה שרכש לפני מספר שנים מגרש או דירה במקום מסוים ולאחר מספר שנים מכר אותו ברווח שעשר שנות עבודה וחיסכון לא היו מצליחים להגיע אליו?
 
עכשיו כששוק ההון מטפס לשיאים שאויר הפסגות בהם הופך להיות דליל ומסוכן וכשהריבית בבנק כה נמוכה הגיע הזמן להטות חלק מההשקעה לאפיק יציב ובטוח אשר עשוי להיות חלק בלתי נפרד מעתידך הפיננסי.
עולם הנדל"ן מאפשר לך לבצע עסקאות ולהגיע להכנסה שאינה מגיעה מעבודה , הכנסה פסיבית ולשלם עליה הרבה פחות מס מהמס שתשלם על הכנסה מעבודה
אז האם כדאי לרכוש דירה ?

 

 

להלן סיבות לרכוש דירה:


1.לרוב הרוכשים הצעירים אין די כסף לרכוש דירה ללא משכנתא. לכן ,אם אתה מבקש לרכוש דירה במליון וחצי שקל  והסכום שעומד לרשותך הוא 350000 שקל , אתה לא יכול להחליט מה עדיף לקבל ריבית בבנק ממליון וחצי שקל או לקנות דירה במליון וחצי שקל כי כל מה שיש לך הוא 350000 ש"ח שהתשואה בפק"מ תעניק לך משהו כמו 600 ₪ בחודש כאשר אתה צריך לשכירות את אותו סכום כפול אבל בדולרים.

2.הנכסים בארץ הקטנה שלנו לרוב לא מאכזבים ובמקרה הגרוע ערכם נשמר.

3.כאשר אתה לוקח משכנתא אתה לוקח התחייבות לשלם תשלומים חודשיים שסביר להניח ישולמו לפני בזבוז על דברים בלתי חיוניים. משקולת התשלומים החודשיים גורמת לאלמנט של חיסכון מכורח שבבוא השעה מתגלה כדבר חיובי.

4.לאחר שיש לך דירה יש לך בטחון כלכלי לכל החיים. איש לא מבטיח שבגיל 70 תוכל להמשיך ולשלם דמי שכירות מהפנסיה שתקבל.

5.דירה בגיל הזהב תוכל להיות לך משענת למעבר לדיור מוגן או שימוש במשכנתא הפוכה המאפשרת לאנשים מבוגרים להעביר את הנכס לגוף פיננסי ולקבל תמורתו תשלומים חודשיים על חשבון הדירה כך שבתום תקופת התשלומים הדירה תעבור למשלם. ההסדר מעוגן בצורה כזו שלא יפנו את הדייר מהבית כמובן.

6.דירה שרכשת בעזרת משכנתא היא שלך וככזו יש לך מוטיבציה להשקיע ,לשפר ולממש בה את הפנטזיה שלך מה שבוודאי לא יהיה לך בדירה שכורה.

7.דירה משלך מעניקה שקט נפשי שיתרום לך בעקיפין קרקע נוחה להתקדם במהלך הזמן.

8.כאשר אתה רוכש דירה אתה למעשה משלם ריבית אבל משתמש במאות אלפי שקלים של הבנק כדי לגור בנכס יקר שאין לך את הכסף לרכוש כרגע.

 
נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או מידע נוסף: 
 
09-7444480 
דברו איתנו ב- Whatsapp