מדוע כדאי לחפש דירה למכירה בהוד השרון?   
רבים אשר מעוניינים לרכוש דירה חדשה מתלבטים לגבי האזור בו הם מעוניינים לגור. רכישת דירה למכירה בהוד השרון יכולה להיות פתרון טוב בעבור קונים פוטנציאליים כמוכם. הוד השרון היא עיר הממוקמת במרכז הארץ בשכנות לכפר סבא ולפתח תקווה, ובמרחק 20 דקות נסיעה מתל אביב. למרות המיקום המרכזי של העיר, ולמרות ההתפתחות שהיא עברה בשנים האחרונות, העיר נשארה ירוקה וכפרית, וגם מטופחת להפליא. החינוך ברמה הגבוהה המאפיין את העיר, הקרבה למרכז, ואיכות החיים הגבוהה, הפכו אותה למבוקשת ביותר באזור השרון כולו. אז אם אתם מעוניינים לגור בסביבה מרכזית ולהרגיש כאילו עברתם לגור בכפר ירוק, הוד השרון היא הבחירה הטובה ביותר בעבורכם.  
   
טיפים למעבר דירה חלק   
אלו מכם אשר יחליטו לחפש דירות למכירה בהוד השרון וודאי יאלצו להתמודד עם מגוון רחב של מטלות הנלוות אל המעבר. הנה לכם מספר טיפים חשובים למעבר דירה חלק:
  • בראש ובראשונה בחרו את חברת ההובלות או חברת פינוי דירות אם אתם רוצים להיפטר מדברים ישנים ולהתחדש למען הדירה החדשה, וסגרו מולה תאריך ושעה. מומלץ לעשות סקר שוק קטן, ולבחור בחברה אשר מעניקה ציוד חדיש וצוות מקצועי והכל במחירים אטרקטיביים. בחרו בחברה אמינה, אשר מתמחרת את המעבר רק לאחר ששלחה נציג מטעמה לבדוק את תכולת הדירה.
  • אם אתם יכולים, המתינו לעונת החורף על מנת לעבור דירה. בחורף המחירים זולים הרבה יותר, וחברות ההובלות הרבה פחות עמוסות.
  • אם אתם עוברים דירה עם ילדים מומלץ מאוד לערב אותם בתהליך. להסביר להם שהם הולכים לגן או בית ספר חדש, ולערב אותם בתהליך האריזה. שאלו אותם איזה משחקים הם מוכנים לזרוק, מה אפשר לארוז כבר עכשיו, ומה הם מעוניינים להשאיר לרגע האחרון.
  • הקפידו לתאם מראש כבלים, אינטרנט וטלפון בדירה החדשה, ודאגו לנתק את כל אמצעי התקשורת בדירה הישנה.
  • דווחו לכל הספקים ולמשרד הפנים על שינוי בכתובת, ועדכנו אותם בכתובת החדשה.
  • אם החלטתם לחפש דירה למכירה בהוד השרון מומלץ לפנות לחברת תיווך אשר תסייע לכם בבחירת הדירה. חברת התיווך תוכל להפנות אתכם לאזורים שונים בהוד השרון על פי הצרכים האישיים שלכם, ותוכל להראות לכם דירות בהתאם לדרישות מתוך מאגר דירות פנימי וגדול.    
 
נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה או מידע נוסף: 
 
09-7444480 
 
דברו איתנו ב- Whatsapp